Projekt VILADOMY

je další etapou (Etapou „B“) úspěšného projektu nesoucího název RESIDENCE KASKÁDA, v rámci kterého je od roku 2012 na ploše 12 hektarů budováno postupně v několika etapách vše potřebné pro pohodlné a kvalitní bydlení.

Investorem a současně i developerem celého projektu RESIDENCE KASKÁDA je společnost LANDWEALTH CZ s.r.o., která na Jihlavsku působí od roku 2000. Díky podpoře managementu této společnosti a ve spolupráci s týmem renomovaných architektů a dodavatelských stavebních firem vznikla na pozemcích společnosti nová čtvrť rodinných domů. 

Nyní bude tato lokalita doplněna také o bytové domy, resp. čtyři viladomy a tři bytové domy, které budou respektovat svým umístěním krajinný ráz lokality a budou splňovat požadavky na současné moderní bydlení i nejnáročnějších klientů.

Investorem a současně i developerem této části projektu je společnost Viladomy KASKÁDA s.r.o., která je dceřinou společností LANDWEALTH CZ s.r.o.

Architektonické řešení objektů je moderní, v duchu soudobých trendů. Fasáda domů je navržena v kontrastu světlé fasády s okny odstínu světlého dřeva a ocelovým zábradlím balkónů a teras. Pultové střechy, doplněné klempířskými prvky z titanzinku, designově doplní celkový vzhled domů. Samozřejmostí v domech je výtah, parkování bude v souladu s projektovou dokumentací zajištěno na přilehlém parkovišti. Každý viladům, včetně zelené ohraničené plochy, tak bude utvářet jeden uzavřený celek. Atraktivní vzhled a kvalitní standard zajistí každému výbornou kvalitu bydlení.

Ve viladomech budou zastoupeny byty všech žádaných parametrů – od malometrážního 1+kk až po 3+kk větších rozměrů. Přízemní byty o velikostech 2+kk a 3+kk budou mít venkovní terasu s navazující, samostatně oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve 2. a 3. NP, o velikostech 1+kk, 2+kk a 3+kk, budou lodžie nebo balkony, velmi atraktivní byty 3+kk ve 4. NP budou mít nadstandardně prostorné terasy. Každý byt, bez ohledu na svoji velikost, bude mít k dispozici sklepní kóji, umístěnou ve společných prostorách domu blízko vstupu do domu, kde bude i společná kočárkárna/kolárna a technická místnost.

V roce 2018 byla zahájena stavba 2 viladomů. Termín dokončení této 1. ucelené sekce je naplánován na jaro 2020.

Postupně bude v lokalitě vybudováno více než 100 bytových jednotek v široké škále velikostí a interiérového řešeni. Osobitá architektura a dispozice jednotlivých bytů umožní každému najít si bydlení plně odpovídající jeho životnímu stylu.