PROJEKT Viladomy KASKÁDA

Společnost Viladomy KASKÁDA s.r.o., Residence KASKÁDA V1 a Residence KASKÁDA V2, které jsou dceřinými společnostmi LANDWEALTH CZ s.r.o., jako investoři a současně i developeři dílčího projektu Residence KASKÁDA nazvaného Viladomy KASKÁDA doplnily atraktivní lokalitu v Jihlavě – Horním o čtyři čtyřpodlažní viladomy po 12 bytech různých parametrů. Přízemní byty o velikostech 2+kk a 3+kk mají venkovní terasu s navazující oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve 2. a 3. NP, o velikostech 1+kk až 4+kk jsou lodžie nebo balkony, velmi atraktivní byty 3+kk ve 4. NP mají nadstandardně prostorné terasy. Každý byt, bez ohledu na svoji velikost, má k dispozici sklepní kóji, umístěnou v přízemních společných prostorách domu, kde se nachází také společná kočárkárna/kolárna a technická místnost.
Architektonické řešení objektů je moderní, v duchu soudobých trendů. Fasáda domů je navržena v kontrastu světlé fasády s okny odstínu světlého dřeva a ocelovým zábradlím balkónů a teras. Pultové střechy designově doplní celkový vzhled domů. Samozřejmostí v domech je výtah a parkování na přilehlém parkovišti. Každý viladům, včetně zelené ohraničené plochy, utváří jeden uzavřený celek. Atraktivní vzhled a kvalitní standard je zárukou velmi příjemného bydlení.
Výstavba prvních dvou viladomů (V4 a V3) byla zahájena v roce 2018. Bytový dům V4 byl dokončen na podzim 2019, bytový dům V3 v květnu 2020. Výstavba dalších dvou viladomů (V2 a V1) započala v květnu 2020, přičemž bytový dům V2 byl dokončen na podzim 2021 a bytový dům V1 v únoru 2022. Všechny byty ve všech čtyřech bytových domech mají své nové majitele, kteří si zde mohou užívat komfortního bydlení.

Projekt dalších dvou bytových domů

Na jaro 2023 je plánováno zahájení výstavby dalších 2 bytových domů (BD1 a BD2), každý o 21 bytech. Výstavba naváže na již dokončené domy V1, V2. Bytové domy nabídnou zájemcům byty kategorie 2+kk až 4+kk s balkóny, lodžiemi či prostornými terasami, přízemní byty budou s oplocenými předzahrádkami. Podzemní parkoviště bude v suterénu každého domu a dále zde budou venkovní stání. Dokončení obou bytových domů se přepokládá do konce roku 2024.
Stejně jako Viladomy budou i tyto byty bytové domy respektovat krajinný ráz lokality a budou splňovat požadavky na současné moderní bydlení i nejnáročnějších klientů.

Residence Kaskáda je dopravně napojena kruhovým objezdem na ulici Bukovou, navazující na ulici S. K. Neumanna. Nabízí tak dobré dopravní spojení s celou Jihlavou v rámci MHD i rychlé napojení na dálnici D1. Atraktivita lokality je umocněna nadstandardní šíří komunikací, oboustranně umístěnými chodníky i dostatkem parkovacích stání. K dopravnímu zklidnění přispívají kruhové objezdy a zpomalující pásy. Přívětivou atmosféru lokality pak dotváří kromě uliční zeleně, oddechové zóny s lavičkami či multifunkčního dětské hřiště, možnost bezprostředního kontaktu s přírodou a využití cyklostezek v okolí.